PANEL GİRİŞ
EN
TESİS GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Akıllı Kamera Sistemleri

Akıllı kamera sistemleri; yaygın olarak bina ve tesislerin güvenlik amacıyla izlenmesi ve kayıt altına alınması amacıyla kullanılır. Ancak ticari işletmeler ve iş geliştirme birimleri için de kritik önem taşıyan temel güvenlik çözümlerinden biridir. Akıllı kamera sistemleri, ilgili tesise izinsiz girişlerde eş zamanlı uyarı verir, gerektiğinde polis, hastane, itfaiye ile iletişime geçerek gerekli yönlendirmeleri yapar.

Akıllı kamera sistemleri, güvenlik önlemlerindeki kritik rolünün yanı sıra; satış, personel performansı kontrolü, iş geliştirme gibi farklı fonksiyonları denetleme amacıyla da kullanılır. Tek bir noktadan farklı mekanların izlenmesini ve kayıt altına alınmasını da mümkün kılar.

Mahrek Teknoloji olarak sunduğumuz geniş çözüm seçenekleri ve yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde geçiş kontrol, yangın algılama ve alarm sistemleri ile doğrudan entegrasyon sağlamanızı olanaklı hale getiriyoruz. Bunların yanı sıra, yeni nesil yazılımlar ve video izleme sistemine entegre olan akıllı kamera sistemlerimiz sayesinde, basit izlemenin dışında gelişmiş görevleri tanımlayarak ihtiyaca özel çözümler geliştiriyoruz.

Monitor Cam views

Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

İhtiyaçlarınız hakkında görüşebilir, fiyat teklifi alabilir veya demo talebinde bulunabilirsiniz..

İletişim Tercihiniz:
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.