PANEL GİRİŞ
EN

Bakım Kestirimi

Ürünler  / Yapay Zeka  / Bakım Kestirimi
YAPAY ZEKA

Önleyici Bakım Kestirim

Bakım tahmin modülü; yapılan olasılıklara dayalı analizler yardımıyla araç tarafından üretilmekte olan verilerin, yapay zekâ algoritmaları ile anlamlı hale getirilerek gelecekte olması beklenen arızaların önceden tespit edilmesini sağlar.
IoT tabanlı bakım tahmin sistemi, ekipman arızasına hızlı bir şekilde yanıt vererek makinelerin tahmine dayalı analiz yapmalarına izin veren yöntemleri uygular, hatalı araç kullanımı veya arızaların oluşmasını önler. Bu sayede işletmeler olması muhtemel aksilik ve arızaları önceden tespit edebilir ve bakımları üzerinde çalışabilir. Önleyici bakım kestirim sistemi sayesinde şirketler, maliyetlerden tasarruf eder ve periyodik olarak yapılabilen önleyici işlemler ile olası aksaklıklardan korunur.

Bakım Hizmetlerinin Optimizasyonu

01

Etkili planlı bakım tedbirleri, müşteri memnuniyetinin artması ve maliyetlerin azaltılabilmesine olanak sağlar. Ayrıca bu bakımlar sayesinde rakipleriniz arasından sıyrılarak maliyet olarak daha iyi seviyelere gelmenizi sağlar.

Operasyon Verimliliğinin Arttırılması

02

Bakım tedbirleri planlarının oluşturulması ile makinenin arızalı halindeyken durma zorunluluğundan ötürü kaynaklanabilecek maliyet zararını minimize eder. Kaynaklar ve tedbirler zamanında uygulanırsa daha kolay ve hızlı üretim sağlanabilmektedir. Servis ihtiyacını minimize ettiğinden bakım& servis işlemleri ile ilgilenecek personel sayısı en aza indirilir. Hem zaman hem de maliyet açısından daha efektif insan kaynağı kullanımı sağlanır.

iMac with forklift

İş Yazılımlarına Entegrasyon

03

Bakım optimizasyonu için IoT cihazlarından alınan makine verileri iş yazılımlarına aktarılabilir ve gerektiğinde ERP sisteminizde yedek envanter aramak veya yeniden başlatma, alarm oluşturma, cihazı kapatma veya en yakın servis sağlayıcısıyla otomatik olarak bakım randevusu oluşturulabilir.

Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

İhtiyaçlarınız hakkında görüşebilir, fiyat teklifi alabilir veya demo talebinde bulunabilirsiniz..

İletişim Tercihiniz:
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.