PANEL GİRİŞ
EN

MAHREK TEKNOLOJİ

Kurulduğu günden bu yana, Endüstri 4.0 ile yaşanan teknolojik dönüşüme uygun, yenilikçi ve katma değeri yüksek teknolojili ürün ve hizmetler üreten Mahrek Teknoloji, 3 farklı kıtada markasını yaymaktadır.

Mahrek Teknoloji olarak “yerli üretim, global hizmet” anlayışı temelinde; akıllı teknolojiler, kendi kendini yöneten sistemler ve yeni nesil takip yöntemleri ile firmaların dijital yolculuğuna değer katan uzun soluklu çözümler geliştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz 700 binin üzerindeki loT üretiminden kazandığımız tecrübe ile yeni nesil aygıtlar üreterek kurumsal müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana, Endüstri 4.0 ile yaşanan teknolojik dönüşüme uygun, yenilikçi, inovatif ürün ve hizmetler sunuyor, 3 farklı kıtada faaliyet gösteriyoruz.

İnsanı ve doğayı merkezimize alan, küreselleşen dünyanın rekabet koşullarına ve uluslararası standartlara uygun, tüm işletmelerin faydasını maksimize eden hizmetler sunuyor, Türkiye ve dünya ekonomisine katkı sağlamayı misyon ediniyoruz.

Mahrek Teknoloji olarak tek platform üzerinden takip edilebilir optimizasyon çözümleri sunuyor, süreçlerinizi kolaylaştırarak maliyet avantajı sağlıyoruz.

Operasyonlara gerçek zamanlı görünürlük getiren yapay zekâ uygulamaları gibi analitik IoT (Internet of Things) çözümleri ile donanım, yazılım ve bulut bilişimi birleştiriyor, iş süreçlerinin yönetimini kusursuzlaştırmayı hedefliyoruz.

Süreçlerin verimliliğini, güvenliğini ve sürdürülebilirliğini artırmak için raporlamanın ötesinde; optimizasyon, öneri ve tahminlerde bulunabilecek teknolojiler geliştiriyoruz.

T.C. Sanayi Bakanlığı onaylı IoT / Ar-Ge merkezimizle, güçlü operasyon montaj ağımızla, satış sonrası hizmetlerimizle Mahrek Teknoloji olarak; perakendeden lojistiğe, sağlık hizmetlerinden endüstriye, özel sektörden kamu kurumlarına kadar farklı ölçekteki sektörlerde, sistem entegrasyonu hizmeti vererek müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

01

Kariyer

İş fırsatlarımız zaman zaman güncelleniyor. Güncel kariyer fırsatlarımızı takip edebilirsiniz ve size uygun pozisyonlara CV'nizi ekleyerek başvuru yapabilirsiniz.

AÇIK POZİSYONLAR

Frontend Developer

Kocaeli, Gebze

Backend Developer

Kocaeli, Gebze

Ürün Satış Yönetmeni

İstanbul

02

İş Başvuru Formu

İhtiyaçlarınız hakkında görüşebilir, fiyat teklifi alabilir veya demo talebinde bulunabilirsiniz..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
03

Haber ve Duyurular

20.09.2019

Mahrek Ar-Ge merkezi oldu

15.06.2019

Mahrek Bilişim Vadisine taşındı

12.03.2019

Yeni ürünlerimizle İDEF 2019 Fuarına katıldık

Daha Fazla Göster
04

Basında Mahrek

Hürriyet gazetesi
Hürriyet - 16 Aralık 2019

Hayvancılıkta verimlilik elektronik küpe ile artacak

Türk şirketi Mahrek Teknoloji'nin geliştirdiği "elektronik küpe" ile büyükbaş hayvancılıkta verimlilik artışı hedefleniyor.

Haberin Devamı
Akşam Gezetesi
Akşam - 23 Aralık 2017

Dev iş birliği! Milli teknoloji için tam 342 firma bir araya geldi

Savunma, havacılık ve uzay sanayisinde faaliyet gösteren 27 firmanın katılımıyla Türkiye'nin en büyük kümelenmesi SAHA İstanbul'un üye sayısı 342'ye yü...

Haberin Devamı
Anadolu Ajans Logo
Anadolu Ajans- 23 Aralık 2017

Takip Sistemlerinde "Yerli" Damga

Telemetri ve takip sistemleri alanında faaliyet gösteren Mahrek Teknoloji firması, bölgelerin demografik özelliklerine, sürücü ya da personel profil...

Haberin Devamı
Timeturk gazetesi
Timeturk - 23 Mart 2020

'2020'de yüksek katma değerli teknoloji ihracatına başlayacağız'

Mahrek Teknoloji Genel Müdürü Salih Selamet:- '2020 yılı içinde yüksek katma değerli teknoloji ihracatımıza başlayacağız'- 'Bizim odaklandığımız nokta, verimlilik...

Haberin Devamı
Star Logo
Star Gazete - 23 Aralık 2017

Takip Sistemlerinde "Yerli" Damga

Takip sistemlerinde "yerli" damga Telemetri (kablosuz haberleşme) ve takip sistemleri alanında faaliyet gösteren Mahrek Teknoloji firması, bölgelerin demog...

Haberin Devamı
Yeni Şafak Logo
Yeni Şafak- 23 Mart 2020

Türk firması yaptı: Yerli Takip Sistemi

Mahrek Teknoloji firması, bölgelerin demografik özelliklerine, sürücü ya da personel profiline göre ölçüm ve analiz yapabilen, yüzde 100 yerli takip siste...

Haberin Devamı
05

Sertifikalarmız

Sürdürülebilir kalite anlayışımızı ve yetkinliğimizi kanıtlayan sertifikalarımızla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak en büyük önceliğimiz.