KURUMSAL

Mahrek Teknoloji Hakkında

IoT Hizmet Sağlayıcısı

Kurulduğu günden bu yana, Endüstri 4.0 ile yaşanan teknolojik dönüşüme uygun, yenilikçi ve katma değeri yüksek teknolojili ürün ve hizmetler üreten Mahrek Teknoloji, 3 farklı kıtada markasını yaymaktadır.

Kuruluşumuzdan bu yana, Endüstri 4.0 ile yaşanan teknolojik dönüşüme uygun, yenilikçi, inovatif ürün ve hizmetler sunuyor, 3 farklı kıtada faaliyet gösteriyoruz.

İnsanı ve doğayı merkezimize alan, küreselleşen dünyanın rekabet koşullarına ve uluslararası standartlara uygun, tüm işletmelerin faydasını maksimize eden hizmetler sunuyor, Türkiye ve dünya ekonomisine katkı sağlamayı misyon ediniyoruz.

Mahrek Teknoloji olarak tek platform üzerinden takip edilebilir optimizasyon çözümleri sunuyor, süreçlerinizi kolaylaştırarak maliyet avantajı sağlıyoruz.

Operasyonlara gerçek zamanlı görünürlük getiren IoT (Internet of Things) çözümleri ile donanım, yazılım ve bulut bilişimini birleştiriyor, iş süreçlerinin yönetimini kusursuzlaştırmayı hedefliyoruz.

Süreçlerin verimliliğini, güvenliğini ve sürdürülebilirliğini artırmak için raporlamanın ötesinde; optimizasyon, öneri ve tahminlerde bulunabilecek teknolojiler geliştiriyoruz.

T.C. Sanayi Bakanlığı onaylı Ar-Ge merkezimizle, güçlü operasyon montaj ağımızla, satış sonrası hizmetlerimizle Mahrek Teknoloji olarak; perakendeden lojistiğe, sağlık sektöründen otomotiv endüstrisine, özel sektörden kamu kurumlarına kadar farklı alan ve ölçekteki organizasyonlara, sistem entegrasyonu hizmeti vererek müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

SERTİFİKALARIMIZ

ISO 27001
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
TS 13149
Uluslararası Kalite Standardı Yönetim Sistemi
ISO 10002:2014
Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
TS EN ISO 9001:2015
Elektronik Kart İmalatı ve Yazılım Hizmeti
OHSAS 18001:2007
İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

Haberlerimiz

POLİTİKALARIMIZ